Bluzy z nadrukiem

Bluzy z nadrukiem, które znajdziecie w naszej ofercie to najwyższej jakości elementy garderoby, które mogą zostać zadrukowane zarówno haftem komputerowym, jak i sitodrukiem. Obie te formy gwarantują bardzo trwały i dobry jakościowo druk. Bardzo ważne jest to, by logo firmy i jej kolorystyka były jak najbardziej wiernie oddane. Gwarantuje to właśnie oferowana przez nas technika druku.

Bluzy mogą być wykorzystywane zarówno jako elementy odzieży pracowniczej, jak i elementy reklamowe. Świetnie sprawdzają się jako dopełnienie stroju pracownika w takich miejscach jak stacje benzynowe, kina, supermarkety lub magazyny. W naszej ofercie znaleźć możecie zarówno bluzy o prostym kroju, jak i takie taliowane, które przylegają do ciała. Ponadto możecie wybrać bluzę z kapturem lub bez, zwężaną, rozsuwaną, bądź wkładaną przez głowę.

Każdy element garderoby dostępny jest w kilku kolorach, możecie zatem znaleźć ten najbardziej wam odpowiadający. Najwyższej jakości bawełna w połączeniu z poliestrem sprawia, że bluzy te są bardzo wytrzymałe, ciepłe i idealne na każde warunki. W ofercie dostępne bluzy damskie, męskie oraz dziecięce.