Bluzy z nadrukiem

Bluzy z nadrukiem

Wśród wielu elementów garderoby w naszej ofercie znalazły się również wysokiej jakości bluzy z nadrukiem. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich dzianin mogą one zostać uzupełnione kolorowymi wzorami, wykonanymi jedną z dwóch technik. Do wyboru jest zarówno trwały haft komputerowy, jak i tradycyjna metoda sitodruku. Obie gwarantują bardzo trwały i dobry jakościowo wzór. Przy tworzeniu odzieży reklamowej, sportowej lub firmowej bardzo ważne jest to, by grafika logo firmy i jego kolorystyka były jak najwierniej oddane. Umożliwia to oferowana przez nas technika druku.
Bluzy z nadrukiem mogą być wykorzystywane zarówno jako elementy odzieży pracowniczej, jak i reklamowej. Świetnie sprawdzają się w miejscach takich jak stacje benzynowe, kina, supermarkety lub magazyny, stanowiąc dopełnienie stroju pracownika. W naszej ofercie możesz znaleźć zarówno bluzy o prostym kroju, jak i taliowane, które przylegają do ciała. Ponadto wybierzesz też wersję z kapturem lub bez, zwężaną, rozsuwaną, bądź wkładaną przez głowę.

Bluzy z nadrukiem, podobnie jak każdy element garderoby z naszej oferty, są dostępne w kilku kolorach. Zatem możesz znaleźć ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom czy gustom. Najwyższej jakości bawełna w połączeniu z poliestrem sprawia, że bluzy te są bardzo wytrzymałe, ciepłe i idealne na każde warunki. W ofercie firmy z Katowic są dostępne bluzy z nadrukiem damskie, męskie oraz dziecięce.