Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe niezmiennie stanowią dużą wartość reklamową firm i marek. Są świetnym sposobem na obdarowanie klienta za jego zaufanie oraz gwarancją tego, że za każdym razem, kiedy będzie z niego korzystał, przypomni sobie o naszej firmie. Warto inwestować w gadżety reklamowe do biura, ponieważ tworzą one spójny wizerunek marki, który jest przemyślany i oddaje charakter przedsiębiorstwa.

W naszej ofercie znaleźć możecie torby, plecaki, parasole, pendrive, powerbanki, kubki, termosy, a także smycze. Czyli wszystko to, co poza charakterem typowo gadżetowym jest również praktyczne. Wszystkie te elementy świetnie sprawdzają się zarówno jak elementy biurowe, jak i drobne upominki. Obdarowanie kontrahenta czy klienta torba, w której znajdzie firmowy kubek, smycz i pendrive sprawi, że poczuje się wyróżniony i doceniony.

Dbamy o wizerunek Twojej firmy, dlatego wykonujemy nadruki najwyższej jakości, by nawet po wielu latach użytkowania zachowały odpowiedni kształt i kolor. Na wymagających przedmiotach, takich jak parasole, nadruki wykonywane są metoda sitodruku, dzięki czemu ekstremalne warunki nie są w stanie mu zaszkodzić.

Minimalna ilość poszczególnych gadżetów, które możecie zamówić to 10 sztuk. Polecamy szczególnie ty, którzy potrzebują dużych, hurtowych ilości gadżetów reklamowych.