Haft komputerowy

Haft komputerowy

Haft komputerowy to jedna z najbardziej trwałych i efektownych form zdobień odzieży, które można zamówić w naszym sklepie w Katowicach. Doskonale sprawdza się jako motyw dekoracyjny, który nadaje styl sukience, koszuli czy bluzce. Dzięki szerokim możliwościom projektowania i wykonywania wzorów pozwala na urozmaicenie, a także indywidualizację tworzonych kolekcji. Haft na odzieży jest też dobrym wyborem przy produkcji tekstyliów reklamowych lub ubrań firmowych oraz może być wykorzystywany do nanoszenia logo producenta.

Dysponujemy maszynami haftującymi, które umożliwiają nam wykonanie wzorów aż w 16 kolorach. Proponujemy hafty na ubraniach takich jak: koszulki polo, bluzy, polary, kurtki, czapki, ręczniki. Stanowią one atrakcyjniejszą i bardziej elegancką alternatywę dla odzieży z nadrukiem. Za pomocą specjalnych tamborków wykonujemy haft komputerowy w trudno dostępnych miejscach takich jak: kieszeń, kołnierzyk koszuli wizytowej, rękaw kurtki itp. Mamy również specjalne nakładki do wykonania haftu na czapkach z daszkiem.

Koszt wykonania haftu na odzieży

Na koszt wykonania usługi, jaką jest haft na odzieży, składają się wykonanie programu haftującego oraz cena jednostkowego haftu na odzieży pomnożona przez liczbę sztuk.
Stworzenie programu jest opłatą jednorazową. Przy kolejnych zleceniach haft komputerowy jest wykonywany tylko w cenie za sztukę. Ponadto raz przygotowany program haftujący może być powiększany lub zmniejszany o max 15%. Pozwala to nie tylko na wielokrotne wykorzystanie wzoru. Można go też nanosić na odzież w różnych rozmiarach czy kroju. Przy powiększeniu lub zmniejszeniu powyżej tej wartości program trzeba stworzyć od nowa. Wiąże się to z koniecznością ponownego poniesienia kosztu jego wykonania.

Haft komputerowy na tkaninach jest zróżnicowany cenowo. Koszt wykonania wzoru zależy od liczby wkłuć igły przez maszynę haftującą oraz dostępności miejsca, na którym ma się znaleźć wzór (czapka , kieszonka itp.). Natomiast nie ma na niego wpływu liczba kolorów, w jakich jest wykonywany haft na odzieży.