Torby z nadrukiem

Torby z nadrukiem stanowią od kilku lat niezaprzeczalny hit. Zastosowań mają miliony, niektórzy używają jej jako torby na zakupy, inni jako torby na siłownie, a jeszcze inni traktują ją jako torbę, w której wręczyć mogą drobne upominki, w tym gadżety firmowe. Zdecydowaną zaletą tych akcesoriów jest ich ekologiczność. Są wielokrotnego użytku i mogą służyć przez bardzo długi czas.

W naszej ofercie znaleźć możecie torby w wielu rozmiarach i kolorach i wykonane są w wysokiej jakości bawełny. Jakość jest szczególnie istotna, ponieważ chcemy, aby torby te służyły przez długi czas i cieszyły oko.

Nadruk wykonujemy metodami, które pozwalają na przygotowanie printu, który w jak najwierniejszy sposób oddaje logo Twojej firmy. Wszystkie torby mogą być z powodzeniem pranie w pralce, bez obaw o nadruk. Gama kolorystyczna toreb jest praktycznie nieskończona. Możliwe jest nadrukowanie w dowolnym kolorze, a obszar zdobienia jest na tyle duży, że zmieści się na nim dowolny obrazek, czy zdjęcie.

Wyborowi podlega także rodzaj uszu, jakie mogą być zastosowane na tychże torbach. Dłuższe świetnie sprawdzają się w przypadku toreb z przeznaczeniem na zakupy, natomiast te z krótszymi uszami idealnie nadają się na torby upominkowe.