Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem są bardzo popularnym sposobem na promocję firmy lub marki. Świetnie sprawdzają się na przykład jako odzież dla pracowników, tworząc spójny wizerunek marki. Są też doskonałym pomysłem na prezenty dla klientów i kontrahentów.

Wykonujemy koszulki z nadrukiem logo, który w jak najbardziej wierny sposób oddaje kolorystykę wzoru. Oferujemy zarówno standardowe nadruki, jak i haft komputerowy, który pozwala na druk w aż 16 kolorach. Haft jest gwarancją, że nawet po wielu praniach wzór nie straci swojego kształtu, koloru, nie wyblaknie oraz nie zetrze się.
Koszulki z nadrukiem są jednym z najpopularniejszych typów gadżetów reklamowych, które możesz znaleźć w naszej ofercie. Zamawiają je zarówno restauratorzy, właściciele hurtowni i serwisów samochodowych, jak i właściciele sklepów. T-shirty są dostępne we wszystkich rozmiarach, od XS do nawet 3XL oraz wielu kształtach – od prostych krojów aż po taliowane. Te ostatnie idealnie podkreślają figurę. W ofercie znalazły się również koszulki z nadrukiem dla dzieci. Ponadto każdy model jest dostępny w wielu kolorach.

Warto inwestować w dobrej jakości koszulki, z wysokiej jakości bawełny, które będą służyły przez długi czas i nie zmienią swego kształtu. W naszym sklepie w Katowicach znajdziesz produkty o różnej gramaturze. Z asortymentu wybierzesz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy też Klientów z pobliskiego Chorzowa oraz innych miejscowości w regionie.