Nadruki na strojach sportowych

Sportowa odzież z nadrukiem

Stroje sportowe są specyficznym rodzajem ubioru, który wymaga użycia specjalistycznego materiału. Również wykonany na niej nadruk powinien spełnić wymagania, dzięki którym przetrwa nawet najbardziej ekstremalne warunki. Stroje sportowe są narażone głównie na wilgoć z potu i deszczu oraz silne nasłonecznienie. Naniesione aplikacje muszą przetrwać wszystkie te warunki. Polecamy sportową odzież z nadrukiem wykonaną z najlepszych jakościowo materiałów. Nie tylko przetrwają one nanoszenie wzorów, ale także po wielu intensywnych treningach motywy zachowają formę, kształt i odpowiedni kolor. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy Klientów z Katowic, Chorzowa i innych miast w okolicy.

Różne techniki druku na tkaninach

Oferujemy wiele technik zdobienia na strojach sportowych, które pozwalają wiernie odzwierciedlić logo Twojego klubu sportowego, ze wszystkimi szczegółami i barwami. Wykonana przez nas odzież z nadrukiem czy haftem komputerowym będzie doskonałym strojem reprezentacyjnym lub treningowym.
Najczęściej wykonujemy nadruki na kompletach piłkarskich, siatkarskich oraz strojach do koszykówki. Wzory nanosimy na nie technikami, które pozwalają, na osiągnięcie najlepszych efektów. Należą do nich: flok, flex, sublimacja bezpośrednia, sublimacja na floku czy też sitodruk transferowy. Technikę druku dobieramy do logotypu, który ma się znaleźć na odzieży. Wszystko po to, by był to jak najwierniejszych obraz.

Flok i flex to techniki, które świetnie sprawdzają się, gdy mamy wykonać numerację na strojach piłkarskich, nazwę drużyny czy nazwisko zawodnika. Są to techniki, którymi możemy ozdobić małe ilości odzieży z nadrukiem.