Czapki z haftem

Czapki z haftem, które znaleźć możecie w tej kategorii naszego sklepu, wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu służyć mogą przez długi czas. Nadruki na czapkach wykonujemy metodą haftu komputerowego. Nadruk ten jest bardzo trwały i w sposób wierny oddaje rzeczywiste kolory i kształty logo czy danego wzoru.

Czapki są świetnym gadżetem wpływającym na budowanie spójnego wizerunku marki czy przedsiębiorstwa. Idealne sprawdzają się na stacjach benzynowych, w dużych sklepach, czy na magazynach, czyli wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona głowy np. przed słońcem. Czapki stanowią dodatek do odzieży firmowej, ale mogą być także używane jako gadżety reklamowe dla klientów lub kontrahentów.

Oferujemy bardzo szybki czas realizacji oraz najwyższą jakość. Dostępne są czapki w różnym rodzaju, od prostych czapek rekreacyjnych, do tych o kształcie militarnym oraz kapeluszy i samych daszków. Wszystkie dostępne w kilku rozmiarach oraz kolorach, tak by każdy mógł znaleźć odpowiedni produkt dla swojej firmy.