Nadruki na strojach sportowych

Stroje sportowe są specyficznym rodzajem ubioru, który wymaga użycia specjalistycznego materiału, oraz nadruku, który przetrwa nawet najbardziej ekstremalne warunki. Stroje sportowe narażone są głównie na wilgoć, potu, deszczu, silnego słońca. Nadruki muszą wszystkie te warunki przetrwać. Polecamy wybór najlepszych jakościowo materiałów, które nie tylko przetrwają nadrukowywanie, ale także po wielu intensywnych treningach przetrwają w formie, kształcie i odpowiednim kolorze.

Oferujemy wiele technik zdobienia na strojach sportowych, które będą wiernym odzwierciedleniem logo Twojego klubu sportowego ze wszystkimi szczegółami i barwami.

Najczęściej wykonujemy nadruki na kompletach piłkarskich, siatkarskich oraz strojach do koszykówki. Wykonujemy na nich nadruki technikami, które pozwalają, na osiągniecie najlepszych efektów, należą do nich: flok, flex, sublimacja bezpośrednia, sublimacja na floku czy też sitodruk transferowych. Technikę druku dobieramy do loga, które ma się znaleźć na odzieży, wszystko po to, by był to jak najwierniejszych obraz.

Flok i flex to techniki, które świetnie sprawdzają się, gdy mamy wykonać numerację na strojach piłkarskich, nazwę drużyny czy nazwisko zawodnika. Są to techniki, którymi możemy ozdobić małe ilości odzieży.