Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem są bardzo popularnym sposobem na promocje firmy lub marki. Koszulki tego typu sprawdzają się świetnie jako odzież dla pracowników, tworząc spójny wizerunek marki, a także jako prezenty dla klientów i kontrahentów. Wykonujemy koszulki z logo, które w jak najbardziej wierny sposób oddają kolorystykę wzoru. Oferujemy zarówno standardowe nadruki, jak i haft komputerowy, który pozwala na druk w aż 16 kolorach. Haft jest gwarancją, że nawet po wielu prawidłowych praniach wzór nie straci swojego kształtu, koloru, nie wyblaknie oraz nie zetrze się.

 

Koszulki są jednymi z najpopularniejszych typów gadżetów reklamowych, które znaleźć możecie w naszej ofercie. Zamawiane są zarówno przez restauratorów, właścicieli hurtowni i serwisów samochodowych, jak i właścicieli sklepów. Koszulki dostępne są we wszystkich rozmiarach, od XS do nawet 3XL oraz wielu kształtach, od prostych krojów aż po taliowane, idealnie podkreślające figurę. W naszej ofercie znalazły się również koszulki dla dzieci.

 

Ponadto każdy model dostępny jest także w wielu kolorach. Warto inwestować w dobrej jakości koszulki, z wysokiej jakości bawełny, które będą służyły przez długi czas i nie zmienią swego kształtu. Dlatego w naszym sklepie znaleźć możecie produkty o różnej gramaturze, by wybrać koszulki najlepiej dopasowany do waszych potrzeb.