Odzież reklamowa

Odzież reklamowa to szeroko rozumiana odzież, na której można wykonać zdobienie w formie nadruku lub haftu. W skład takiej odzieży wchodzą m.in koszulki, koszulki polo, koszule, bluzy, polary, kurtki, softshelle, czapki itp.

Odzież reklamowa to taka, która nie posiada już nadrukowanego lub wyhaftowanego logo marki odzieży. W przeciwnym wypadku utrudnia to wykonanie logo firmy czy hasła reklamowego. Musi to więc być czysta odzież bez zbędnych nadrukowań i innych tego typu elementów.

Tego typu ubrania mogą być stosowane zarówno jako stroje dla pracowników, które stanowią wizytówkę firmy, jak i elementy promujące. Pracownicy występujący w jednakowych strojach, z logo firmy lub nazwą przedsiębiorstwa, stanowią bardzo spójny wizerunek firmy. Natomiast rozdawanie takiego elementu garderoby klientom, jest świetnym sposobem na rozreklamowanie firmy.

Warto zainwestować w odzież dobrej jakości, która nawet po wielu praniach wyglądać będzie dalej dobrze. Jest to niezwykle ważne. Najlepiej zainwestować w najlepszej jakości bawełnę, która przez długi czas zachowa swoją strukturę i kształt.

Zdobienia najczęściej wykonuje się na piersi, centralnie z przodu lub tyłu czy może rękawku.